| anonim_4396 a întrebat:

Deci! Cand intri pe yahoo mail, facebook sau mai stiu eu ce site-uri, cand incepi sa iti scrii adresa de e-mail (primele 2-3 litere) iti si apare ca a mai fost introdusa inainte si poti sa dai doar click pe ea. Intrebare. Se poate sterge una din adresele retinute? Cum?

Răspuns Câştigător
| Stephisorrr a răspuns:

Sigur, pui cursor-ul mouseu-lui pe ea, o sa ti se faca albastru. asta insemnand ca ai "selectat-o" si apesi pe tastatura Delete. happy

4 răspunsuri:
| darkmy a răspuns:

Foloseste un registery cleaner ca de exemplu Ccleaner.
Download : http://filehippo.com/download_ccleaner/
Instaleaza si dupa instalare dai prima optiune Cleaner si dai Run.

| EaDuduTza a răspuns:

Da, Pui mouseul pe ea dar nu apeshi, si dai delete de la tastatura!

| EaDuduTza a răspuns:

Eeh placerea meawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@EaDuduTza iti multumesc mult! a functionat!
Insa nu ma lasa sa iti ofer tie raspunsul castigator...nu stiu de ce.