| ZmeuricaRozzBombon a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru cat de poate de urgent! Cum pot sa fac sa sterg adresa de mail de la facebook?
Mi s a memorat. Adica ca sa nu o mai scriu, scriu primele litere si imi apare toata adresa.
Cum pot sa fac sa nu mai apara acolo?
FUNDA! URGENT!

2 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Pai daca e pe calculatorul tau nu e nimic.E bine ca iti apare ca sa nu o mai scrii pe toata.Si eu o am acolo, si la fel si parola, ca sa fie mai rapid.

| ZmeuricaRozzBombon explică (pentru Nanami利):

As vrea si eu dar din pacate nu e calulatorul meu... Ce pot face?