| anonim_4396 a întrebat:

Deci care este mai bun: Tastatura mechanica sau cea cu Membrana. Pentru ca am auzit ca cea cu Membrana raspunde mai repede si mai buna pentru gaming

5 răspunsuri:
| Firu_Alexandru_1980 a răspuns:

Corect!

| robysonyk a răspuns (pentru Firu_Alexandru_1980):

Bun... faza e ca inca nu am primit un raspuns... + ca ce ai spus tu e nefolositor

| Firu_Alexandru_1980 a răspuns (pentru robysonyk):

Cu membrana, nu scoate zgomot.

| robysonyk a răspuns (pentru Firu_Alexandru_1980):

Bun, acum am de ceva timp aceasta tastatura" Roccat Isku" este cu membrana si da nu face zgomot, dar eu nu am problema cu zgomotul. 1. Cea mechanica este mai rapida mai rezistenta si raspunde mai bine la gaming + ca la ce degete am cea cu membrana nu e buna + ca cu cea mechanica scrii si mai bine. Deci cea mechanica invinge

| Firu_Alexandru_1980 a răspuns (pentru robysonyk):

Asta nici eu nu stiam.