| SweetHeartAlly a întrebat:

Deci ceva urgent ce ma enerveaz de mult timp ca pe programul de modificat poze photoinstrument nu stiu de unde se salveaza poza va rog ajutor plz plz

3 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Incearca Ctrl+S sau vezi la file save as, render as sau chestii asemanatoare. Nu am programul pe care il folosesti dar cam asa ar trebui sa se salveze ceva.

| Zzzo a răspuns:

Photoinstrument winking e cel mai bun, nu se pot salva direct pozele ptr. ca iti trebuie nu stiu ce key si adresa, dar cand ai terminat de editat, apesi print screen Sys Rg acolo mai susu de tastele ptr. jocuri > si paste in paint acolo unde-i patratu ala apaesi si o decupezi> apoi iar paste si o salveziwinking sper ca te-am ajutatlaughing big grin nu sunt foarte explicita...darhappy

| Bruunetzellu93 a răspuns:

Incerca,file save as.
trebuie sa ai o casuta cu( file ) dai clik pe ia si trebuie sa ai save as. si o salvezi unde vrei tu!