| Serendipity17 a întrebat:

Deci, daca se strica touch screenul sau se bloceaza, se poate repara? daca da cum(daca stiti) si cat costa? a da, si unde pot gasi pe cineva care sa-l repare?

Răspuns Câştigător
| VladutzUcj a răspuns:

Prima data verifici daca mai ai garantie (daca e din soft) daca nu mergi si te interesezi la un service... pretul poate varia in functie de tipul ecranului de la 50 la 150 de lei

2 răspunsuri:
| Cristinaaa a răspuns:

Costa intre 50-100 de lei.
cauta un servis din orasul tau de exemplu GSM

| Cristinaaa a răspuns:

Il are in garantie dar problema este ca ii va anula garantiawinking
asa am patit eu