| MyNameIsCicoare a întrebat:

Deci....De curand mi-am luat un Samsung wave y(s5380),am downloadat Samsung kies,conectez telefonul la pc,imi apare acolo in Samsung kies,DAR in momentul in care dau pe Samsung apps imi apare o fereastra ca cica device-ul meu nu e suportat de Samsung apps.,dar pe site-ul lor pot sa-mi aleg modelu' si sa ma uit la ce aplicatii sunt pentru el, pe kies neputand nici macar sa mi-l aleg(nu e acolo in lista)Ce e de facut ca vreau sa-mi trag si eu niste jocuri pentru el ceva. Funda imensa!

1 răspuns:
| Firefly20 a răspuns:

Vaii si eu am exact aceeasi problema, insa cred dar cred ca prin kies se pot downloada doar aplicatii platite.sad