| Zicolino12 a întrebat:

Deci eu am un router wireless destul de vechi, si acum 1 saptamana mi-am instalat windows 7 si mam conectat la router dar problema e ca uneori pica internetul si nu merge sa intru pe jocuri gen lol,nu stiu de ce la viteza internetului e extrem de mare, ce poate fi, mentionez ca si calculatorul si laptopul se conecteaza la router wireless

Răspuns Câştigător
| FlorinM28 a răspuns:

Pe ce ai instalat win7? Vezi ca trebuie puse driverele originale la placa de retea ca cele de win7 nu sunt intotdeauna f bune. La fel am patit si eu prima data cu Win7.