| Daryus_Dary_1999 a întrebat:

Deci imi apare eroarea,, Reboot and select proper Bot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key,, pe ori ce tasta apas ma da in jos nu pot face nimic tot ecranul este negru si apare eroarea asta daca apas ori ce tasta ma da mai in jos tot cu acelasi mesaj. Ce pot face ce trebuie sa apas nu pot intra in nimic. Cel mai bun raspuns primeste frunda, repede.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Ori ai schimbat in bios optiunile de la first boot device, ori s-a dus hdd-ul.

1 răspuns:
| ReplayHD a răspuns:

Pornesti PC-u, apesi tasta DEL incontinuu pana intri in Bioss, cauti sa fie HDD-ul primary boot device, probabil ai pus DVD-rom... daca nu este asta problema, trebuie sa reinstalezi windows-ul