| alexandrulupu a întrebat:

cand deschid pc ul imi apare ecranul negru cu Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key, ce trb sa fac, dau funda!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Fa cateva matanii, dupa care pui mana si citesti sa vezi ce inseamna un calculator!

| henry14 a răspuns:

Probabil tia eisit un fir din hard disk, uitate si baga firele in hard disk
si daca nu merge nici asa, da din bios sa iti booteze de pe hardul unde ai instalat windowsul!

| alexandrulupu explică:

Am MSI si imi intra alt fel decat la ceilalti iar cand intru la boot sequence imi da decat 1st boot device, ce trebuie sa fac