| streetdisaster a întrebat:

Deci, mi-am dezactivat FaceBook'ul si cand l-am reactivat mi-a aparut o chestie gen : " Confirm Your Phone Number
Hi Gabriella,
To continue using Facebook, please click on the link we sent to. This will confirm your phone as your contact address.
Need Help?
Have trouble linking from your phone?
Insert the confirmation code from the SMS instead." straight face

Acum..stiu ca imitrebuie numarul de telefon ..il stiu, dar mi-am schimbat cartela cu acel numar. Si orice am incercat sa fac, imi da Error. Ce sa fac sa imi mearga din nou contul?straight face FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ekcstsy a răspuns:

Din pacate, nu ai ce face in situatia respectiva din ce am vazut eu pe net. Foarte multa lume se confrunta cu problema pe care o ai tu sad.
Optiuni ar fi:
1. Daca mai ai cartela o bagi in telefon si dai resend pentru cod
2. Incerci sa suni la numarul respectiv poate a fost alocat unei alte persoane si il rogi frumos sa iti dea codul care l-a primit
3. Te duci la operatorul de telefonie si ceri o alta cartela cu acelasi numar. E gratis si se rezolva pe loc.
Succes

3 răspunsuri:
| crs122 a răspuns:

Pai din cate stiu scrii numarul tau de telefon si o sati trimita un mesaj cu un cod si o sa-ti apara isert cod sau cv de genu si dupa iti schimbi parolabig grin! FunditA?

| Ekcstsy a răspuns (pentru crs122):

De ce nu citesti intrebarea si ceea ce spune inainte sa incepi sa dai raspunsuri eronate? Citeste inca o data si vezi daca se potriveste ce ai zis tu cu ce a intrebat ea.

| streetdisaster explică (pentru Ekcstsy):

straight face Ok... multumesc