| Roberto_RoBy_1998 a întrebat:

Deci mi-am facut un cont la 000webhost.com Pentru forumul meu de sv de cs. Dar am o problema Nu stiu sa-l folosesc site-ul adica cum fac sa pun o tema Nici eu nu stiu cum se numeste exemplu cum cauti la metin Homepage la cs cum naibii se numeste? Si vreau atunci cand itnru aici www.coloratiro.ro sa imi apara forumul care l-am pus nu eroare asta Puteti sa-mi spuneti cum il folosesc? SI spuneti-mi si cum sa caut pe net un forum de cs php sa pun si eu pe site-ul meu ca alfel nu merge si cum o pot instala. Eu ma pricep doar la metin uitati site facut de mine http://surfcoloratii.zapto.org/

1 răspuns:
| Daniel11111 a răspuns:

Http://schoolserver.forumer.ro/ vrei sa iti fac un forum ca asta? Stiu eu