| T0X1kSkuLL a întrebat:

Deci nu mi-a mers netul o zi (Akta) si am sunat la ei, a vanit un baiat, a rezolvat dar mai este o problema nu imi merge netul pe Opera sau Chrome, când vreau sa intru pe orice site zice ca This site can’t be reached, si nu stiu ce sa ii fac, nici baiatul cu netul nu a stiut, dar faza ciudata e ca pe Internet Explorer merge la perfectie absolut orice site, deci ce sa ii fac?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand pornesti browserul implicit, acesta va deschide calea de comuicatii, dupa care functioneaza si alte browsere sau programe. Daca in alta ordine a browserelor nu functioneaza, atunci inca sunt probleme cu configurarea net-ului (router, calculator).
Mai trebuie sa chemi si un cunoscator sa-ti configureze conexiunile de net.

| Hachimytza619Akita a răspuns:

Reinstalezi windows-ul si gata!