| Fluture a întrebat:

Deci. uite cum sta treabalaughing. Tati are abonament de 5 euro la cosmote si eu vroiam un tell ca touch screen, mai bine zis vroiam samsung star, dar ca sa-l iau pe abonamentu lu tati trebuia sa ii mareasca lu abonamentu de la 5 euro la 9 euro si sa m plateasca 150 de ron.Intrebarea mea e. ce telefon cu touch exista mai ieftine? Sa nu se ridice abonamentu la 9 euro? Dar sa nu platim m mlt de 2 milioane? Vaa rogglove struck fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| Mariaa a răspuns:

Uita-te la Lg-uri [Cookie, Kp502] si Alcatelbatting eyelashes
Dar din punctul meu de vedere mai bine face alt abonament.de 5-10 euro...si iei un telefon destul de bun la 200 lei.
Succes happy tine-ma la curent happy