| JayZei a întrebat:

Deci unii isi pun cerc rosu sau albastru in jurul mouseului(click). Imi puteti da site-ul ca sa il downloadez va rog? Dau funda+vot si daca vreti puteti sa mi-l dati pe id-ul meu: dragolilwayne:* Multumesc >anticipathappy-

1 răspuns:
| vlady434 a răspuns:

Banuiesc ca ai vazut vreun review de la vreun metin, si tipul ala avea cerc galben in jurul cursorului (aia e proiectia mouse-ului pe monitor, nu mouse-ul propriu-zis). O sa-ti explic:
1)descarca CAMSTUDIO si intra in folderul CAMSTUDIO;
2)intra in "recorder" sau "record.exe" si dai pe "cursor options";
O sa-ti apara cand o sa faci un video, o sa-ti apara in "spatele cursorului". Acel cerc e doar un efect video, si dupa nume apare doar in video-uri. Sper ca te-am ajutat.