| LaRkIn a întrebat:

Deci vreau sa imi iau un PC nou ...se numeste PC Expert Digital Gamer V6
http://www.domo.ro/......l_Gamer_V6 ...as vrea sa il folosesc pentru. gaming...este bun pentru asa ceva? Datele pc-ului sunt pe site ceva mai jos.

Răspuns Câştigător
| dannyTm a răspuns:

Cu pc asta n-o sa ai probleme mult timp te sfatuiesc sa ti-l achizitionezi fiindca apare crysis 2 diablo 3 assassins brotherhood:Xmulte jocuri ce necesita astfel de cerinte bafta! sa-l folosesti sanatos

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal,foarte bun daca-l vei folosi la jocuri are procesor AMD deci acest PC e de gameplay dar vrei sa il ai la munca sau... nu ti-l recomand

| alexutz10 a răspuns:

Este bun.da deja am probleme cu el la ultimele jocuri aparute din cauza placi video...\64 bitstraight face, daca vrei iti recomand sa iti iei HD Radeon 6570 2 gb ddr3 \ 128 bit, ti se potriveste 100% la un astfel de sistem.

| LaRkIn explică:

@pLv nu, nu sunt din Tgv sunt din Bistrita|Bistrita-Nasaud

| pLv a răspuns:

FOarte bun acest sistem, l-am luat si eu...larkin cumva esti din tgv?

| pLv a răspuns:

Larkin da-mi add la: vlady_peter sa vb cevawinking

| ionell_9463 a răspuns:

E foarte bun pentru jocuri pentru ca e special pentru jocuri...ala l-am luat si eu de la domo.tongue