| PuFiLiCi98 a întrebat:

Detin o tableta Allview Speed City. De ce uneori se mai blocheaza, se restarteaza (atunci cand se blocheaza si nu mai raspunde la comenzi ), difuzorul se aude cand este la maxim harjait, iar uneori face probleme cu touchul? Mai are un prieten si a lui face exact la fel. Oare e din cauza sistemului 4.1.1 JellyBean? Probabil are buguri sau are tableta probleme?

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

Este un bug ce exista cam la toate sistemele de operare. Incearca o resoftare (de preferat la cineva care se pricepe, nu de alta dar risti sa strici de tot sistemul). Mult noroc happy

1 răspuns:
| jogabonito a răspuns:

Ii romaneasca ce sa-i facii