| 24monden a întrebat:

Detin un site...problema este ca google nu-mi vedete toate postarile pe care le fac. Am trimis la webmaster tools si site-map si tot degeaba.

Eu unul nu stiu ce sa mai fac... poate putin ajutor mi-ar fi de folos despre cum sa adaug si celelalte postari in google

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Annitu a răspuns:

Hmm... faci Iink exchange cu http://annitu.blogspot.com/ :D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu am problema asta. Nu am rezolvat-o. Cineva mi-a spus să mă ocup mai mult de SEO. Urmează să fac şi asta. Altcineva a spus că e o deficienţă frecventă şi nu ai ce face.