| HkZ a întrebat:

Din ce cauza imi apar ca intrebarile sunt in asteptare?

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ca nu au fost aprobate.

| alex2009 a răspuns:

Daca esti noua pe TPU este normal ca itrebarile tale sa stea putin in asteptare ca sa fie aprobate de 3 administratori in timp daca nu o sa ai abateri o sa iti des voie sa le publici imediat. Dar daca esti veche pe TPU si de la un timp intrebarile nu se publica si sunt in asteptare inseamna ca ai incalcat o regula pe site si ai fost trecuta de Raluca la postari moderate.

| Skylerx a răspuns:

Pai, trebuie sa fie aprobate, caci altfel, nu ar aparea. Uite si eu am pus una acum, si astept... Cu nerabdare.

| poesia a răspuns:

Asa se intampla la inceput.Cu timpul iti vor fi aprobate mai repede

| Anto97 a răspuns:

Mai intai sunt verificate de administrator sa nu contina injraturi, cuvinte jignitoare, de batjoccura etc.
Dupa ce e gata si e ok, ti le aproba si atunci sunt publicatewinking

| anason a răspuns:

Pentru ca intrebarile, ca si raspunsurile, trebuie sa fie citite si aprobate de catre administratorii acestui site., dupa care ele vor fi afisate. Poate dura de la cateva ore pana chiar 1 zi sau chiar 2. Cu cat esti mai vechi pe site si ai mai multe intrebari sau raspunsuri date, cu atat ele se vor afisa mai repede.Si nu posta o intrebare la distanta mai mica de 5 ore de la ultima intrebare. E politica siteului.

| ralucutza200 a răspuns:

Pentru ca nu au fost aprobate