| vadimzhgerea a întrebat:

Din ce cauză poate să nu meargă scroll-ul mouse-ului? Cum pot să repar asta?

Când apăs pe scroll, apare chestia aia rotundă cu care pot naviga pe pagină, dar când îl rotesc, nu face nici o acțiune!

2 răspunsuri:
| AmeliaIoana14 a răspuns:

S-ar putea! Ok sigur e asta! Sa ti se blocat rotita de la praf...O chestie normala pentru cei care folosescastfel de mouse.Iti recomand sa il scoti cu o surubelnita usor.Si sa il cureti cu un servetel uscat si cu o periuta sau cu o pensula P.S. Ar trebui sa iti cumperi un mausfara rotita...e mai usor cu el;-)

| GumiţăDeCăpşuni a răspuns:

Poate a fost udat... Mi s-a intamplat si mie cu tastatura