| Anytza15 a întrebat:

Din greseala verisoara mea a aflat parola la farmerama si acum imi intra mereu pe cont. cum pot schimba parola de la jocul farmerama?

2 răspunsuri:
| Cătălina_6063 a răspuns:

stiu eu dai acolo sus la optiuni date de cont dai acolo emailul tau si trebuie sa primesti un mesaj dai click pe email il citestii si dai click pe ala albastru dupa te duci iar la optiuni si ai schimbat acolo si userul si dai save si gata. Sper ca te-am ajutat fundita?

Răspuns utilizator avertizat