| unik12 a întrebat:

Am si eu o nelamuriretongue. Cum se schimba parola unui cont la Farmerama? Dau funduloi:*

Răspuns Câştigător
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Pai intri in joc si dai sus acolo in stanga la optiuni.Dai date de cont, apoi dai ca scrie acolo la al doilea schimba noua adresa de email si scrii ce nume vrei si dedesubt scrie parola actuala si dai schimba dupa ce ai terminat. sper sa-ti fi foste de folos!

3 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Scz dai la primul acolo sus la optiuni dai date de cont si dai sus de tot in dreapta nume nou parola actuala parola noua sau ce scrie si dai apoi primul schimba SCZZ NU AM FOST ATENT, IARTAMA PLZ!

| unik12 explică:

Am lvl 34 deci nuwinking (cred ca a intrat cineva pe contul meu ca nu mai am mamutele)

| andreea_8345 a răspuns:

Nu stiu. Poti sa-ti faci alt cont, daca nu esti la un nivel avansat.