| anonim_4396 a întrebat:

Din pacate am facut update la android 4.4.2 pe Vodafone smart 4 mini si nu mai pot face root. Am incercat orice metoda... framaroot kingroot etc... Ce as putea sa-i fac sa pot face root?

Răspuns Câştigător
| gGrigore a răspuns:

Eu am android 4.4.2.încercăm și eu cu orice programa și nimic...și am găsit cu kingroot, dar nu trebuie pc, am gm Discovery, încearcă cu baiduroot, am rootat un galaxy s4 cu baidu.

6 răspunsuri:
| AstroNoot a răspuns:

KingoRoot cu PC

| LaurNebunu a răspuns:

Si eu am vrut si trebuie calculator dar pentru ce vrei root? game killer ce?

| anonim_4396 explică (pentru LaurNebunu):

Nu neaparat pentru game killer. Mai mult sa schimb densitatea la ecran sau rezolutia jocurilor, si pentru a putea muta si/ sau sterge unele aplicati.

| LaurNebunu a răspuns:

Nu merge fara calculator la android 442

| LaurNebunu a răspuns:

Cu caculator si cu un program root am citit si zice ca trebuie sa conectezi un cablu usb la computer asa si merge!

| anonim_4396 explică (pentru LaurNebunu):

Din pc am incercat cu kingroot si cu inca 2 dar fara niciun rezultat...