| stefan233333 a întrebat:

Dintre cele doua telefoane, Samsung Galaxy S4 si LG G2, care credeti ca este mai bun? Voi pe care l-ati alege?

Răspuns Câştigător
| Hossam a răspuns:

Scuze, am scris S2 in loc de S4. Ti-am zis ca S4 e mult mai bun decat LG. E mult mai SMART. Ia-ti G2 daca vrei sa te plictisesti de el intr-o saptamana. Take care. happy

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

As alege g2.
Design-ul e ceva mai diferit, nu are chiar toata lumea. Cpu mai performant, gpu superior, camera cu stabilizator optic etc. Bateria tine si ea la g2, desi are ecranul ceva mai mare.

| bineproportionat a răspuns:

Salut,
clar LG G2, are procesor mult mai bun, baterie mult mai mare http://bit.ly/1jm09YG
Nu te lua dupa pareri gen, Samsung e mai bun, pentru ca sunt false!

| stefan233333 explică (pentru bineproportionat):

Am vazut ca S4 are mai multe functii software, air view, air gesture, g2 le-o avea?

| bineproportionat a răspuns (pentru stefan233333):

Salut nu le are! Din punctul asta de vedere S4 e mult mai bun! http://bit.ly/1dHpoV4

| Byucc a răspuns:

Samsung e marca mai buna decat LG in general, deci Samsung

| Hossam a răspuns:

S2. Mult mai fiabil si mai ''smart''.

| stefan233333 explică (pentru Hossam):

Care?

| Hossam a răspuns (pentru stefan233333):

Scuze, am scris S2 in loc de S4. Ti-am zis ca S4 e mult mai bun decat LG. E mult mai SMART. Ia-ti G2 daca vrei sa te plictisesti de el intr-o saptamana. Take care. happy