| Sorrynel a întrebat:

Dintre LG Optimus Black, white version si LG Optimus Black, black version, ce ati alege? Tinand cont de aspect si cum se vad zgarieturile pe culori. Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Salut, eu as alege Lg Optimus White de ce? Pentru ca albul la telefon este mai elegant atragi atentia cu acel alb e mai finut si... etc! Bineinteles ca trebuie sa ai grija de el la murdarie si astea dar sa inventat, husa deci NO PROBLEM. Succes