| Dienutza_3683 a întrebat:

Dintre:
- Samsung Galaxy Ace
- Motorola Defy Mini
- Samsung Galaxy mini 2
care ar fi cea mai buna alegere?

6 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Samsung Galaxy Ace cea mai buna alegere.

| Elektro a răspuns:

Depinde pentru ce vrei. Daca vrei pentru poze ia Ace, daca vrei pentru aplicatii ia-ti mini2

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Samsung Galaxy Ace. Are procesorul bun, are viteza pe internet [nu se prea blocheaza], Android [ o multime de aplicatii disponibile], camera cu flash si desigur, slot de memorie. Este viitorul meu telefon [si uite ca sunt pretentioasa cand imi cumpar unul laughing ] Succes

| Pisoi98 a răspuns:

Cel mai bun este Samsung galaxy ace.

| Pisoi98 a răspuns:

Pai eu sunt de parere ca ar trebuie sa alegi Samsung galaxy ace
are procesorul mai puternic.

| bixyblue a răspuns:

Motorola Defy Mini este foarte rezistent si are si un procesor destul de rapid, doar ca meniul e ceva mai vechi din cauza la interfata. Samsung Galaxy Ace are un procesor ceva mai bun si mai rapid. Este sensibil. Foarte sensibil. Iar Samsung Galaxy Mini 2 are un procesor bun dar designul cam lasa de dorit, in schimb e foarte bun dar nu e rezistent. Deci e la alegerea ta daca vrei rezistenta sau rafinitate. Sper ca te am ajutat.