| DenisIonut01 a întrebat:

Doresc aplicatia nude it >:" (e o aplicatie care vede sub haine, cautati pe youtube) dar am nevoie in format jar pentru telefon nokia 6300

5 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Daca exista asa ceva, ce zici, mai treceau aia cu bombe prin aeroport sa deturneze avioane? Offfff

| Ady00pk a răspuns:

E chiar tare aplicatiabig grin Sper ca nu te-ai entuziasmat si crezi ca e real nu? Nu iti pot explica cum functioneaza pentru ca nu m-am documentat despre eabig grin In fine aplicatia este doar pentru Symbian deci nu exista pentru telefoanele ce suporta doar "jar".

Răspuns utilizator avertizat
| sNukki a răspuns:

Nu exista pentru Nokia 6300. stiu ca exista doar pentru Iphonebig grin

| rapidist a răspuns:

Sal, prea tare, nu stiu de unde se poate dar ma interesez si daca gasesc te anunt.La multi ani Romania!