| madisperanumeledeutilizator a întrebat:

Doresc sa achizitonez un espresor de cafea care functioneaza cu capsule. Unul este tassimo 3.3 bar iar celalalt nescafea dolce gusto 15 bari.
Am vorbit cu cineva si a spus ceva de genul ca cel cu presiunea mai mare ( 15 bar) scoate o cafea mai tare sau ceva de genul. Eu nu ma pricep deloc. Spute.mi voi.
Ps : ambele sunt la 200 de lei pret redus de la 450lei. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

Eu zic sa ne lasi niste linkuri sa facem o comparatie ca nimeni poate sti pe de rost