| funny_9159 a întrebat:

Doresc sa cumpar un laptop... ce magazine imi recomandati a fi mai bune.doresc o culoare mai deosebita... dar doresc in rate

Răspuns Câştigător
| Florentina_7104 a răspuns:

Sincer ti-as recomanda sa cumperi de la magazinele mai cunoscute gen Flanco,Domo, Media Galaxy, Carrefour dar in nici un caz d pe internet

9 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Adi_gabor92 are de vanzare

| MMihai a răspuns:

Dacă nu ești student sau adult om de afaceri sau un salariat care merge pe la firme nu îți trebuie de nici o culoare Laptop, iar cu o parte din bani îți îmbunătățești calculatorul actual. Cumperi : imprimantă, tabletă grafică, tv tuner extern care lucrează și fără calculator, cumperi memorii, un al 2 lea hard pe care pui un alt sistem de operare diferit de minunea aia numită Windows care face rost repede de viruși, etc... șamd.
Orice calculator cumpărat azi după 4-5 ani este depășit. La calculatoarele fixe mai schimbi o placă, mai schimbi placa de bază și procesorul etc. și ești la zi cu sume mai mici.
Dacă ești prost și nu știi ce să faci cu banii cumpără-ți fără rost laptop.
Dacă ești student și scrii la calculator mai repede decât cu mâna are rost să cumperi așa ceva, sau dacă faci afaceri. Că nu o să cari la o întâlnire de afaceri, ca nebunul calculatorul, monitorul, și mățăraia lor de fire după tine.

| ionutzuck a răspuns:

Poti sa cumperi de la EMAG cu cea mai mare incredere sunt foarte seriosi si cu garantia si cu tot

| vioreld a răspuns:

Nu magazinele fac diferenta ci marfa pe care o aduce in ele. Orice magazin are si marfa buna si marfa,, chinezeasca,, cum ii spun unii (adica marfa care nu-i buna).
Ca sa cumperi un laptop te poti duce la orice magazin IT si cumpara, dar ia pe cineva care se pricepe in domeniu cu tine, asta ar fi recomandarea mea.

| anutza a răspuns:

E-mag

| blamefire a răspuns:

EMAG,acolo sunt laptopuri f f bune
de acolo si-a luat mama unul...

| eulliric a răspuns:

EMag ti-l recomand. depinde acum si din ce parte a tarii esti.

| Aida7893 a răspuns:

Pai depinde,cele mai cunoscute sunt :Media Galaxy,Domo, Altex, Flanco...insa nu sunt si cele mai ieftine. poti cauta pe net niste preturi orientative modelului dorit si apoi faci cercetari pe terenhee hee