| FeraruAndreea a întrebat:

Doresc să îmi cumpăr o tabletă dar nu am gasit pana acum nici o tableta convenabila.Doresc un alba de 10 inch pana in pretul de 1000 de lei si mai vreau sa aiba memorie buna. Puteti sa imi recomandati una buna? P.s.am 11

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/tablete/pret,intre-500-si-1000/

poti sa te uiti pe aici, dar la 10 inch nu gasesti mai nimic serios...

| camay14 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/tableta+ieftina.html a doua tableta are 10, 2 inch, Funda?

| Samurah a răspuns:

Nu stiu exact daca are 10, dar sunt sigur ca e o tableta buna...Si se potriveste exact in pretul maxim oferit de tine. Sper ca te-am ajutat.