| magonel a întrebat:

Doresc sa instalez programul Nero, dar nu il gasesc nicaieri ca fiind free. Stie cineva daca exista in varianta free si e legal sa il descarc?

12 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Nero 9 gratuit si legal 100% îl puteți descarca de aici: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=72&lid=2671

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu stiu ca Nero nu e free, ci trebuie sa cumperi licenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legal si gratis nu cred ca o sa gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu nero gratuit daca vrei. Anunta-ma pe privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există și gratuit, vezi site-ul acesta: Http://www.nero.com/eng/downloads-nero9-free.php
Bineînțeles, față de versiunea cu bani, are mai puține funcții, dar cel puțin le are pe cele importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......Free.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde gasesc programul nero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu doresc sa instalez programul, dar e in zadar.Mai bine, axeaza-te pe alte programe gratuite, aseminatoare programului Nero.Vezi pe Google.

| perseadrian a răspuns:

Exista si nero gratuit: http://www.nero.com/enu/downloads-nbl-free.php dar iti recomand CDBurnerXP: http://www.filerex.com/......erxp.html, usor de folosit, si foarte bun.