| SucAAr a întrebat:

Doresc sa ma loghez pe messenger 11 ( Mi-a mers o perioada buna de timp, peste 5 luni, dar imi apare o eroare. in bara albastra scrie Yahoo! Messenger iar mai jos : " Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience ". If you ware in the middle of something, the information you were working on might be lost. For more information about this error, click here. ".------- apas si apare asta >------ " AppName: yahoomessenger.exe AppVer: 11.5.0.228 ModName: wininet.dll
ModVer: 6.0. 2900.2937 Offset: 00005e16 ". Multumesc de ajutor

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

N-ai incercat reinstalare? Sterge mess-ul, si reinstaleaza-l.

| claudiull a răspuns:

Salut,ai rezolvat problema cu messengerul ca si eu am aceeasi problema?