| Paix a întrebat:

Doresc sa vand urgent niste memorii Rami :
Rami ddr 1 : 512mb; 256mb; 128mb ( Sycron; Hp Samsung )
Sdram 98-01 : 256mb; 128mb ( Sycron; Korea*; NEC )
>>>>Pentru informatii si vanzare

6 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Frate sdramu du-l la muzeu ca nu mai foloseste nimeni asa ceva, si daca e sa ii vinzi mai mult de 10 mii de lei vechi nu iei pe amandua placutele.

| Paix explică (pentru tr3ig):

Stiu... dar macar ddr1 de i-as vinde, am vazut ca se vand la pret ridicat inca deoarece nu se mai gasesc

| tr3ig a răspuns:

Http://www.emag.ro/......ERRYBBBBM/

cam atat sunt noi, la mana a doua maxim 300 de mii. daca iti iasa 600 de mii pe toate trei da-le nu te mai tocmi.

| Paix explică (pentru tr3ig):

Le dau si cu 300 de mii adica 30 lei daca am la cine, dar deocamdata nu sunt clienti aia e problema, oricum mersi,

| DeyCj a răspuns (pentru Paix):

Dacă mai este valabilă oferta m-ar interesa pe mine una de 256Mb SDRAM(nu ddr-uri) sau dacă ai pe acolo chiar de 512 P133. Ofer până în 40 de lei cu tot cu taxe poștale pe cea de 512MB și pe cea de 256Mb maxim 25 lei(plus 8-10 lei taxele poștale)

| Paix explică:

Pentru cumparare si mai multe informatii :
id messenger: sergiu_96ro@yahoo.com