| fanestefan a întrebat:

Doresc si eu sa stiu daca vreti sa ma ajutati cu niste site- uri de editat corpul. adica sa ma faca mai cu muschi...please dau funda

5 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Mai bine ai merge la sala si nu ar mai trebui sa te complici cu programe. dar oricum uite aici un link unde poate gasesti ceea ce cauti. eu recomand Serif PhotoPlus SE pe care il gasesti aici http://www.giz.ro/software/programe-gratuite-de-modificat-poze-1847/

| TheFuture a răspuns:

Ce intrebare de *** pe bune? asta se spune? laughing baga tati sala 1-2 ani sa vezi

| elenamaria44444 a răspuns:

Cel mai bun sait este my web face pofile and me

| stelian12 a răspuns:

Www.metadrol.ro sau www.probolan50.ro
Eu de astea stiu.