| Coco5 a întrebat:

Am o tableta Allview City+ cum pot sa ii dau update la soft? Dar cea mai mare problema e ca nu mi se mai deschide merge pana la loading si acolo se opreste si incepe din nou dupa vreo cateva minute! Sau puteti sa imi spuneti ce e de facut.

3 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Ce versiune de android are pe ea? Poate nu e disponibila o actualizare mai buna, vezi pe site-ul lor, ca sunt o firma romaneasca cei de la Allview.

| Coco5 explică (pentru denyemy):

Jelly bean

| ClimateZone a răspuns (pentru Coco5):

Pai vezi ca Jelly Bean e de la 4.1 la 4.3, trebuie sa cauti pe site-ul lor, la produsul respectiv sa vezi ce actualizare e disponibila, nu poti pune de capul tau ce vrei.

http://www.allview.ro/index.php?id=1666 incearca aici

Sau daca nu te descurci asa, suna si tu la un service post garantie Allview autorizat... www.servicetableta.ro sau unde vrei tu