| Nicolae05 a întrebat:

Dupa ce apas pe butonul de "actualizare" (pentru o aplicatie din magazin play) aceasta incepe sa se descarce, ajunge la 100% si dupa imi apare pe ecran din nou "actualizare aplicatie"

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Poate că telefonul tău nu mai e compatibil cu noua versiune a aplicației și nu o poate instala, ori că are memoria plină și va trebui să îi mai faci spațiu, ori mai poate fi și o problemă a aplicației și ar trebui să încerci mai târziu.Cam astea ar fi cauzele.