| Faur_Dorian_1990 a întrebat:

Ma joc jocul "X" de un an, jocul X este descarcat pe telefon de pe Magazin Play, jocul X necesita actualizare dar magazin play nu-mi utilizeaza memoria de pe cardul SD. Alternativa pentru magazin play este Aptoide, daca actualizez aplicatia X pe Aptoide toate lucrurile facute pana atunci pe aplicatie vor fi pastrate sau de va incepe un cont nou?

Răspuns Câştigător
| FastAndLudicrous7 a răspuns:

Daca jocul respectiv necesita un cont probabil tot ce faci tu se salveaza acolo deci nu ar trebui sa afecteze updateul. Totusi poti muta jocul de pe telefon pe cardul sd si dupa sa ii dai update ca sa nu risti nimic