| MmoooTtttt a întrebat:

Dupa ce dau restart la PC, sau il inchid si il pornesc mai incolo, imi da gen logout la tot, google, Youtube, Facebook, etc. Cum as putea sa rezolv?

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ce browser ai? Ce pluginuri?

| AlexElektro1987 a răspuns:

Cel mai posibil este din cauza browser-ului, este setat sa stearga toate datele dupa ce se restarteaza pc-ul sau ai vreun plug-in aiurea instalat prin browser.

| LPCTSTR a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Sau are instalat un utilitar setat in necunostinta sa curete sistemul la start.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mda, ar trebui să se uite cineva care stie unde sa caute o rezolvare ca asa noi ii spunem 100 de variante dar poate el nu știe unde să umble.