| uzzy96 a întrebat:

DUPA CE TREBUIE SA MA ORIENTEZ DACA VREAU SA-MI IAU UN LAPTOP CARE SA-MI RULEZE CELE MAI TARI JOCURI LA O GRAFICA BUNA, SA-MI ACCEPTE CE LE MAI NOI WINDOWS-URI...SA FIE CAM LA 2.000-2.200 LEI.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Uite un laptop numai bun pentru jocuri: http://www.oktal.ro/......62204.html
Ai placa video dedicata de 2GB, 4GB RAM si poti pune pana la 8GB, procesor Intel Core i5. Parerea mea e ca la banii astia, ceva mai bun nu prea ai de unde.

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Pentru jocuri ai nevoi de o placa video dedicata cat mai buna! dar si de un procesor bun! pretul la laptopuri e in functie de performantele lor! deci tu trebuie sa cauti cel mai bun in cei 2200 ron ai tai! bafta!