| Dana a întrebat:

Dupa parerea voastra ce telefon este mai bun:sony ericsson w910i sau nokia 2700 classic?

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea, cel mai bun telefon este Sony Ericsson.

O seara placutahappy

| kr.mdy a răspuns:

Nokia

| DjBattle a răspuns:

Nokia 2700 classic nu-l pun pe linga Sony Ericsson w910iwinking happy

| cretuvasile a răspuns:

Deci Nokia e cam prima firma in materie de telefoane. dar nu te lua dupa raspunsurile noastre fiind ca fiecare are o alta parere... uitate la pret, vezi memoria interna, daca are loc de card, de cat au camerele(megapixeli) si st mai multe criterii.si sati placa tie.gandestete bine... dai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokiawinking e mai practic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune telefoane sunt Nokia