| madalicious a întrebat:

Buna!

Are cineva Nokia Classic 2700? Este bun de ceva? Sau sa ma mai gandesc, si sa iau alt fel de telefon? thinking

Multumesc celor ce raspund.

Răspuns Câştigător
| Diana_7451 a răspuns:

Tatal meu are. e un telefon destul de bun. poti face diverse trucuri cu el, are o multime de optiuni, asa ca cred ca merita cumparat. dar ca sa fii mai singur incearca si alte modele, sa vezi care e cel mai bun! daca te-am ajutat, sper sa primesc fundita

2 răspunsuri:
| Ems a răspuns:

Bunahappy. Nu am eu, are mama de vreo luna. Mie mi se pare bun. big grin As zice ca merita.

Răspuns utilizator avertizat