| 1stea a întrebat:

E adevarat ca 2a limba vorbita in compania lui Bill Gates dupa engleza este romana? happy

12 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Compania lui Bill Gates= Microsoft, si mai scurt chiarwinking

| Arthur a răspuns:

AI dreptate stiu ca are o multime de angajati romani, majoritatea erau absolventi de informatica din Iasi. Am vazut si o poza de grup al romanilor de acolo cu Bill Gates. Erau destul de numerosi. Stiu ca am avut si o serie de facilitati legat de acest lucru.

| Bacemi a răspuns:

Da. Si a treia e tot romana laughing

| Ciprian Ionut a răspuns:

Dupa cat am vazut pe youtube... da acum nu stiu daca e asa sau nu

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Da, e foarte adevarat. Asa am auzit si eu.

| Ea12345 a răspuns:

Waw...acum ma simt si eu mandru ca sunt roman!laughing

| Razvan a răspuns:

Posibil.Au foarte multi angajati romani pentru ca e nevoie de oameni competenti la o asemenea companie de elita si din fericire avem si noi conationali care ne fac cinstehee hee

| lollopop a răspuns:

Nu cred...nu vezi ca Romania este o tara sa zicem asa: Nebagata in seama?

| Iubesc Limonada a răspuns:

N-are cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, stie si el sa spuna "hallo" si "good morning" si crede ca e in romaneste, ca-i aude pe angajatii romani ca spun si ei la fel rolling on the floor

| AnonimuszWss a răspuns:

Da este adevarat, Bill Gates stie sa vorbeasca romana la perfectiehappy Si a 2-a limba din Microsoft este Romana, si nu pentru angajati sau chestii de genu'.PS: El nu a invatat Romana de la angajati, a invatat-o singur, si a declarat ca ii place.

| zumba zumba a răspuns:

Probabil.