| BBiiiaa a întrebat:

E adevarat ca daca am Wi-Fi pe telefon am net gratuit?

4 răspunsuri:
| ExpertInLove a răspuns:

NU, nu e adevarat. Daca ai Wi-Fi poti sa ai internet da la un wireless. Daca nu ai wireless nu ai nici net.

| WizKhalifaa a răspuns:

Ai internet "gratis" daca ai o retea wireles acasa sau prinzi de la vecini (fara parola).
Sau mai nou toate barurile si cafenelele au wireles. Te duci la o cafea, te loghezi la retea si stai pe mess/facebook. Distractie placuta laughing

| yulymcl a răspuns:

Netul nu este gratuit doar daca ai wireles te poti conecta sau mai simplu fa cum fac eu (conecteaza-te la vecinii care nu au parola pe wireleslaughing )

| Cels a răspuns:

Da ai net gratuit dar trebuie sa prinzi o retea de wireless prin jur. Daca nu exista wireless in zona in care esti wi-fi-ul nu va merge.