| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa setez affinity din task manager doar pe un CPU pentru placa video? Am CPU 0 si CPU 1 bifate prin default. E o problema daca fac sa fie bifat doar un CPU pentru placa video oare? O sa mearga mai bine daca fac asta? Am facut asa la jocuri si mi-au mers mai bine, de asta intreb si poate prin acest fel jocurile o sa mearga si mai bine.

1 răspuns:
| n2paul a răspuns:

Bai frate habar n-am sincer nu m-am gandit niciodata la asta, dar daca e s-o iei logic daca bifezi doar unul no sa ti mearga decat unul nu?
si celalat sta pe loc