| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

E bine: total memorie grafica disponibila:1792 mem video dedicata:32 memorie video sistem:0 memorie sistem partajata? 1760

Răspuns Câştigător
| vali2323 a răspuns:

Ce zice acolo e ca tu ai 1792 de mb(1, 72gb)
Din care doar 32mb (foarte putin) e dedicata pentru gaming etc...
deci daca ai vrea sa te joci ceva pe pc/laptop, te-ai putea juca gta vice city! happy

4 răspunsuri:
| Strepix a răspuns:

La ce te referi exact>

| Vladoiu_Edy_1997 explică (pentru vali2323):

Si nu pot schimba?

| Vladoiu_Edy_1997 explică (pentru vali2323):

Fifa 14-15 imi merg in 60 fps

| vali2323 a răspuns (pentru Vladoiu_Edy_1997):

Poţi schimba placa video daca vrei sa iti meargă jocurile mai bine. Oricum trebuie sa fi atent ce placa video iei să nu faca bottleneck cu CPU. eu personal ti-aș recomanda un gtx 750 ţi.