| valeeExpress a întrebat:

E buna tableta Serioux pentru jocuri? PENTRU JOCURI!

13 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Ii buna doar pentru tocat legume, serios ii foarte proasta.

| Tripleevil a răspuns (pentru Gas):

Nu numai legume! Poti toca si carnea! E foarte buna pentru miel!

| valeeExpress explică (pentru Gas):

Allview cum e pentru jocuri?

| valeeExpress explică (pentru Tripleevil):

Allview e buna pentru jocuri?

| Gas a răspuns (pentru valeeExpress):

Allview au probleme cu acumulatorul din cate stiu dar in rest sunt destul de reusite la preturile la care se vand, bineintels cu conditia sa nu le umpli de aplicatii pentru ca vor incepe sa sacadeze.

| laptopnews a răspuns:

Depinde ce intelegi prin jocuri! Da-ne un exemplu! happy

| supermamici a răspuns:

Depinde de model, o tableta buna la un pret asemanator serioux este aceasta: http://timez.ro/......-pret-mic/

| Me2 a răspuns:

E ca si cum ai intreba, este bun un BMW?, depinde de model
Pai pune si tu niste specificatii aici, sa vedem despre ce e vorba

| BeeeQuad20 a răspuns:

Este printre cele mai terminate la jocuri.
Daca vrei un BUNA care o sa te tina vreo 4 ani, uita.te la Nexus 7. Are procesor grafic tegra 3, cel mai bun momentan, cu quad core. Second hand vine vreo 700-1000 lei. Preferabil sa.ti iei de 16gb.
Sau, ipad 2/ipad mini care e de asemenea foarte bun pentru asta. Eu am ipad 2 jailbreak.uit si joc orice joc fara probleme: nova 3 (multiplayer, n.am lag! ) modern combat 4, etc