| XSuperGamerHD a întrebat:

E normal ca un procesor i7 9700K sa se vanda cu atatia bani Sau e scam? https://gyazo.com/616eb034e8810dadc6c4c6b42dc7e81d

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ieftin si bun nu exista o stiau si stramosii nostri.
Daca toata lumea vinde o anumita marca si model cu 30.000 euro sh si unul cere intr-o zi 20.000 euro sa stii ca ceva este putred acolo happy
Revenind la procesorul tau, nu stiu pe ce magazin online l-ai vazut tu, dar cu siguranta daca este vandut de un mare retailer cum este eMAG sau cel.ro sau Altex cu siguranta oferta este serioasa si acesta este un produs Resigilat, daca este de pe un site obscur eu zic sa stai linistit.

| doctorandus a răspuns:

E cu 50-100 Euro prea ieftin.

| Celcestietot a răspuns (pentru doctorandus):

Nu contează dacă este la reducere, contează să funcționezewinking.

| Celcestietot a răspuns:

Aici este ieftin, cred ca la reducere, ca unul in mod normal este 500 euro. Este normal, deoarece este unul dintre cele mai bune procesoare, a abarut abia la finalul lui 2018 in ultima luna parca. Merita sa iei unul daca ai bani. Eu in locul tau l-as cumpara deoarece este o oferta buna, nu te mint happy.