| andy95summer a întrebat:

E sigur daca comanzi de la eMag? Adica ti-l aduc intreg,nezgariat,cu garantia la el? Si daca da, cam in cat timp?

Răspuns Câştigător
| etudor a răspuns:

Depinde unde locuiesti. Le aduc prin serviciul de curierat in maxim 6 zile Ai garantia lor dar,cand primesti, despacheteaza in fata lor si vezi cum este obiectul, motivandu-le ca ai mai comandat si cand l-ai despachetat a avut defectiune. Totusi, chiar daca il gasesti defect, in 10 zile il returnezi prin posta cu aviz de primire si ei au obligatia inlocuirii sau returnarii banilor; depinde pentru ce optezi.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da este în regulă dacă ești dispus să plătești prețuri de mână a 3-a sau chiar a patra.E-magul și Sigmanet sunt printre cele mai scumpe magazine on line.de ajuns va ajunge în 24-48 de ore prin curierat rapid iar taxa de livrare pleacă de la 15-20 ron.Succes

| Deliα a răspuns:

Da e adevarat si ti-l aduce ziua urmatoare.A comandat si verisoara mea de acolo.

| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Da.Este foarte sigur.Recomand.Eu am comandat un laptop foarte scump, un televizor, un calculator si inca niste chesti si le-au trimis a doua zi cu un curier rapid numai pentru mine.Iar produaele erau puse numai in polistiren.0% sanse de a se strica.Succes

| gabrielpreda6 a răspuns:

Da Cam 2-3 zile am comandat si eu boxe si au ajuns in 2 zile

| ALEXE112 a răspuns:

Da eu am comandat la adus intreg si cu garantie si cu timpul dureaza unde stai(cat de departe)