| мαяdυк a întrebat:

Era o chestie pe net unde copiai linkul de pe youtube, il puneai acolo si dupa ce dadeai convert puteai downloada melodia direct.stie cineva adresa?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca te referi la listentoyoutube.com. Numai bine!

| Motivator a răspuns:

Salut,
Incearca: http://grabandrun.com/
Bafta! :)

| paco_8719 a răspuns:

Http://www.mediaconverter.org/
asta ii programu de care zici

| anonimul a răspuns:

E programul youtube downloader

| stefantiby a răspuns:

Incearca si DVD Free Studio. Poti face mult mai multe cu el si e gratuit http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm

| gr3atlif3 a răspuns:

Eu folosesc extensia dl mozilla. downloadhelpher. cu ea poti descarca dp orice site big grin

| dianadolcegabbana a răspuns:

Stiu eu.il folosesc. siteul se numeste Ya Beat. Se da copy la codul de sus a melodiei, de pe youtube, dupa aceea dai paste la locul acela unde poti dawnloada pe ya beat...mai poti folosi si youtube dawnloader.ambele sut gratis dar youtube dawnloader trebuie instalat iar ya beat e un site. asteapta mai mult la ya beat sa iti dea sa dawnloadezi pentru ca e din austria si merge mai incet. sper ca te-am ajutat, eu folosesc ya beat

| dianadolcegabbana a răspuns:

Eu stiu! ya beat. e super si eu folosesc