| adrian_7273 a întrebat:

Era un joc. Half-Life 2 care imi placea ff mult. Dar, avea mai multe pictograme care duceau in jocuri diferite. sau ceva de genu.Anyway eu vreau jocul cu servere care se juca in reteabig grin. MS MULT!

4 răspunsuri:
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Counter Strike 1. 6, fa rost de el, apoi il instalezi, il deschizi, intri, si o sa vezi"change game" dai acolo si ti se muta pe Half Life, acolo joci 2 minute singur, pentru acomodare, iar apoi dai find servers(gaseste servere), sper ca ti-am fost de ajutorhappy, Paa`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ai acest joc da ori nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti praf

| valy_9268 a răspuns:

Pai ala vine odata cu counter stricke, daca ai counter stricke ai si half life, cautar in folderul jocului conter strike si il vei gasi!