| Jony123 a întrebat:

ESET NOD 32 Antivirus & Avast 5, care sa il folosesc, sunt user avansat aproape de programator si am testat toti antivirusi, kaspersky e cel mai bun dupa parerea mea dar bani..., iar nod 32 pot sa-l fac free daca ma intelegeti, avast e free el singr, pina la urma care dintre avast si nod, friware zone alarms, niciodata nu m-a dezamagit

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Avira sau Bitdefender.

| costymaximus a răspuns:

Avastul cel nou a intrecut avira si agv, incearca -le pe rand cate o luna pe fiecare si o sa-ti dai seama care te multumesc dintre cele doua(depinde si de sistemul pc care il folosesti).

| alex2009 a răspuns:

Eu folosesc Norton 2009 si sunt multumit de el. Pentru Avast 5 free din partea mea are nota 10

| m4them4tic a răspuns:

Eu folosesc G-data si mi se pare mai bun ca nod sau avast. Kaspersky nu am incercat.
Daca zici ca esti user avansat ce tinde spre programator, presupun ca esti destul de capabil pentru a face alegerea potrivita de unul singur.

| Jony123 explică:

Am 1 GB ram HDD 111, Windows XP 2002 SP3 free daca ma intelegeti?

| LaMisto a răspuns:

Eu am avast.sunt f multumita

| tcdaniela a răspuns:

Avast